MANDARINKOVO-LEVANDULOVÝ MYCÍ BALZÁM 100 ml

Kód: 36807
246 Kč
Skladem

Mycí balzám do sprchy i koupele, pro zdravou pokožku, dobrou mysl a klidný spánek. Udržuje pokožku vláčnou, nevysušenou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis
Pro dospělé i děti od 9 měsíců. Je vhodný i pro nastávající maminky od druhého trimestru. Přírodní, velmi šetrný balzám pro každodenní koupele, sprchování a mytí rukou. Mandarinka a tangerinka s BIO levandulí působí jako úžasný uvolňující a hladivý balzám na psychiku. Jsou vynikající pro neklidné nebo bázlivé děti, pro zklidnění před spaním, podporují dobré trávení a klidný spánek. Při umývání balzámem si pokožka zachová ochrannou lipidovou vrstvičku. Důsledkem toho je lepší přirozená ochrana pokožky proti vlivům vnějšího prostředí, ať již se jedná o chladové ataky nebo sluneční záření. Pokožka rukou zůstane vláčná.
Zdravé umývání Mandarinkovo-levandulovým balzámem je určené pro celou rodinu. Složení výrobku
Sójový olej, rostlina není GMO Upravený olivový olej gentle, Olej z pšeničných klíčků LZS, Mandarinková silice, Tangerinková silice, Carotino olej, Lněný olej LZS, Pupalkový olej, Lavandin BIO, Silice z růže damašské OTTO, Silice levandule mailette BIO, Silice z heřmánku žlutého Chamaemelum nobile, syn. Anthemis nobilis, Silice levandule úzkolistá BIO divoká 1800 m n.m., Santalová silice, Použití
Pro každodenní hygienu celého těla. Do koupele, jako sprchový balzám nebo na umývání rukou. Používáme několik kapek ve sprše na mokrou pokožku, nebo 1 lžíci balzámu do připravené lázně. Koupel má trvat přibližně 15 až 20 minut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.